Windows Installer CleanUp Utility

Bu yazımızda Windows Installer CleanUp Utility yazılımını sizlere tanıtacağız. Bir çok msn messenger hatasına çözüm niteliği taşımakta olduğundan, hatakodlari.com olarak websitemizde yer veriyoruz…

Aslında Windows Installer CleanUp Utility yazılımının asıl amacı; bilgisayarınıza bir programı tekrar yüklemek istediğinizde, programın yüklemeyi reddetmesi veya kurulumda hata vermesidir. Bunun asıl sebebi, programı kaldırdığınızda, geride bıraktığı küçük dosyacıklardır. Siz tekrar kurmak istediğinizde ise, yazılım zaten var olduğundan hata verir veya yanlış bir yükleme gerçekleşir.

Windows Installer CleanUp Utility bu tarz sorunlarınıza çözüm niteliği taşımaktadır. Msn  Messenger ve Windows Live Messenger ın bazı hata kodları, messenger ı tamamen kaldırıp, tekrar kurmayı gerektirir. Bu tip durumlarda, üyelerimizi; ilgili hata kodunun sayfasından buraya yönlendireceğiz.

> Bir Microsoft ürünü olan CleanUP Utility i bilgisayarınıza indirmek için, tıklayın!

Not: Windows Installer CleanUp Utility güncelleştirildi. Windows Installer CleanUp Utility’nin bu sürümü Microsoft Windows’un tüm 32-bit ve 64-bit sürümlerinde düzgün çalışır. Bilgisayarınızda daha eski bir sürüm yüklüyse, en son sürümü karşıdan yükleyip kurmanız önerilir.

2 yorum

  1. Teşekkür ederim. hata koduma çözümde işe yaradı.

  2. kardes ben indirdim programı acıyorum 1 ini sildigimde hata veriyo belirtilmemis hata diyor ???

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir