Kişi Listesi Önbelleğini Temizlemek, birçok messenger hatasına çözüm niteliği taşımaktadır. Bu durum, bir çok MSN Messenger hatasına çözüm niteliği olduğu için, bir çok hata kodu sayfamızdan buraya yönlendirme alabilirsiniz.

Bu işlem için, öncelikle gizli dosya ve klasörleri görünür duruma getirmelisiniz. Bu işlemi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, şuraya bakıp, devam edebilirsiniz; https://www.hatakodlari.com/gizli-dosya-ve-klasorleri-gorunur-duruma-getirmek.html

Altta belirttiğimiz dosya yolları sayesinde, ilgili yere kolayca ulaşabilmenizi sağladık.

Başlat menüsüne girin ve çalıştır a tıklayın. alttaki dosya yolunu tek tek çalıştır kutucuğuna kopyalayarak, dosya yollarına ulaşın. Açılan yerdeki tüm dosyaları silin.

%USERPROFILE%\Application Data\Microsoft\

%ALLUSERSPROFILE%\Application Data\Microsoft\

%USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Microsoft\

Ardından tekrar messenger da oturum açın.

İşlem tamamlanmıştır. Bu makale, hatakodlari.com un orjinal bir makalesidir. Tarafımızdan çevrilmiştir. Lütfen alıntı yapacağınız yerlerde, kaynak belirtmeyi unutmayınız. Teşekkürler!

* Eger bu cozumu kendi sitenizde paylasacaksaniz, Lutfen kaynak olarak hatakodlari.com belirtiniz.
Duyarliliginiz icin tesekkurler!

8 Comments to “Kişi Listesi Önbelleğini Temizlemek”  

 1. 1 Can Baran.

  Teşekkürler Dostum.

 2. 2 admin

  Rica ederiz 🙂

 3. 3 ferhat

  tskrler arkadasım.. bazı dosyalar silinmiyor onlar kaldı ama gereksiz olanlar silindi ve suanda girebiliyorum msn e tskr edrz..

 4. 4 sedef

  olmuyorrrrrr :S

 5. 5 efkan

  Ben denilen herşeyi sildim. Bazı dosyalar silinmedi ama. Bütün arkadaşlarım kayboldu. Listem bomboş kaldı.Bu nedir yaaaa.

 6. 6 selçuk

  yaa ben msn yüklemeye çalışıyorum başladığı gibi bu hatayı veriyo ama gördüğüm kadarıyla arkadaşlar daha önceden girebilmişler msn e ben daha yükleyemedim bile yardım cı olursanız sevinirim

 7. 7 Carli0tta Alves

  Ellerinize sağlık.

 8. 8 mehmet

  emege syagı güzel paylaşım yapmışsınız elinize saglık
  yanlık ben sölediklerinizin hepsini tamamı olmak üzre yaptım ama yine olmuyor yine olmuyor :Skalkmıyor yani yardım ederseniz sevinirim …Leave a Reply