Hata Kodu: 80048823 ve Çözümü

Msn Messenger ve Windows Live messenger ‘da 80048823 hata kodu oldukça görülmeye başlandı. Eğer 80048823 hata kodu ile karşı karşıyaysanız, çözümü oldukça basit!. Problem genelde saat ve tarih problemleri yüzünden kaynaklanmaktadır.

Yapmanız gereken; Windows un saat ve tarih ayarlarını doğru ayarlamanız. Ardından bilgisayarı yeniden başlatarak, problemi gidermenizdir.

Eğer yeniden başlattığınızda veya bir süre sonra eski haline dönüyor ise; BİOS piliniz bitmiştir. hatakodlari.com u seçtiğiniz için teşekkürler!

11 yorum

 1. kullanmakta oldugum 2 adet messenger sitem. unutmuş oldugumdan dolayı kullanamıyorum.yeni verilecek şifreleri yukarıdaki mail adresime gönderilmesi rica edrim.

 2. yardımcı olursanız sevınırım hata kodu verıyor 80048823 3gundenberı acılmirrr

 3. Yaklaşık olarak bu msn adresimi kullanıyorum. Doğru pink kotunu girmeme rağmen 80048823 hata kotu veriyor. Bana yardımcı olabilirmisiniz ? Saatle falan alakalı bir durm değil. Sadece bir bilgisayrda denemedim. Farklı bilgisayrlarda da aynı. Başka msn adresimi girdiğim zaman acıyorum.

  Kullandığım adres yakupacar-07@hotmail.com

 4. 2 gündür acılmıor 80048823 bu hata kodunu verior hiç biyerde acılmıor acaba sorun ne saat tarih dogru

 5. bide çözümü oldukça basit diyor. bu sorunun çözümü yokmudur???

 6. arkadaşım benim msn adresim açılmıyor ama başka adresleri açıyorum ne olduda açılmıyo saat niye yanlış olsun kurcalıyomuyuz biz dogru saat egeR açılmıcaksa yazın burayada bizide ugraştırmayın

 7. çok kere yanlış deneme yapılmış ise msn kilitlenmiştir. 3 gün bekleyip tekrar deneyin..

 8. benim video kamara untuppornad video format dıye hata veriyor ne yapmalıyım bılen varsa yardımcı olsun ses var goruntu yok

 9. Hata kodu 80048823 üç aydır denemediğim yol kalmadı sonunda buraya geldim ve görüyorum ki bu hata ile karşılaşan yalnız ben değilmişim.MSN genel merkezi bu sorunu çözmezse çok kötü durumdayız demektir.Önerilen işlemlerle dahi açamıyoruz.
  Binlerce mail yığıldı sayfada.Bu durumda otomotik olarak zaten kilitlenmiştir de.Başka bir e-mail almak kolay ancak onlarca arkadaş veya iş yeri bu adresimizi biliyor ve yolladıkları mesajlar hep bu adresimizde .İlgililer bir an önce sorunumzu görsün ve çözsünler.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir